Nový FVE set Jablotron pro fotovoltaický ohřev vody

05. 01. 2024

Ve spolupráci s českou firmou Jablotron jsme pro vás připravili fotovoltaický set na ohřev TUV

Firma Jablotron, známá především díky své zabezpečovací a komunikační technice, se podílela v rámci programu Nová zelená úsporám Light na vytvoření sestavy pro ohřev TUV pomocí fotovoltaiky. Díky svým zkušenostem vyvinula střídač, který svými vlastnostmi v kombinaci s bojlerem a fotovoltaickými panely, splní podmínky NZÚ Light a ušetří nemalé množství financí domácnostem, které by jinak platily za ohřev TUV.

Jelikož si firmy Jablotron a jejich znalostí velmi vážíme, rozhodli jsme se podílet na vývoji a tvorbě sestavy. Díky tomu můžeme tento systém nabídnout jako výhradní distributor a tedy dodat kompletní sortiment pro instalaci.

Sestava se skládá z kompletního vybavení pro montáž:


Tato sestava se do stávajícího systému zapojuje v podstatě nezávisle, tedy střídač se zapojí na nový bojler a ten slouží jako tzv. předehřevný před stávající systém TUV. Díky tomuto, i v momentě, že nebude svítit Slunce, budete mít v domě vždy teplou vodu.

 Snímek obrazovky 2024-01-07 v 23.03.52.png

Zaujala Vás novinka v našem portfoliu? Rádi bychom Vás pozvali na certifikační školení JABLOTRON Solar, kde se dozvíte více o podmínkách čerpání dotace NZÚ light, instalaci sestavy JABLOTRON Solar, obchodním modelu a získáte veškerý informační a propagační materiál pro úspěšnou instalaci a vyřízení dotace, ale také pro oslovení potenciálních zákazníků.

Vypsané termíny školení ZDE.

Pro objednání sestavy pokračujte prosím na eshop.elkov.cz.

  • elkov