Novinky ze světa Elkov Energy

Další novinka

Novinka novinka, to je mi ale novinka

Takový je text tlačítka

Fotovoltaické panely

Naše firma nabízí výběr z nejnovějších a nejvýkonnějších fotovoltaických panelů na trhu. Jsme připraveni dodat kvalitní produkty, které vyhovují různým potřebám a požadavkům zákazníků.

Risen Energy, Canadian Solar, HT-SAAE, JA Solar, SolarGiga a další

4.jpg   1.jpg   2.jpg   3.jpg

Střídače/měniče a solární regulátory

Naše široká nabídka měničů a střídačů umožňuje najít ideální řešení pro vaše solární energetické potřeby. Ať už se jedná o měniče hybridní, síťové nebo ostrovní, vždy se snažíme aby byl produkt kvalitní a abychom uměli nabídnout pro naše klienty i dobré reklamační podmínky a technický support.

Solax, SOFAR, Victron Energy, Schneider Electric, a další...

solax_power.png sofar.png victron_energy.png schneider_electric.png

Bateriové systémy

Nabízíme široký výběr bateriových systémů, které jsou navrženy pro různé aplikace a odvětví. Bez ohledu na to, zda jste soukromým jedincem hledajícím záložní zdroj energie, podnikatelem s potřebou stabilního napájení, či průmyslovým subjektem, máme pro vás ideální řešení.

Pylontech, SOFAR, Solax, BYD, Ecoflow a další...

Příslušenství FVE

Naše nabídka zahrnuje veškeré potřebné komponenty, jako jsou DC/AC rozvodnice, kostrukce FVE, kabeláž, optimizéry a mnoho dalšího. Díky našemu kvalitnímu příslušenství budete mít jistotu, že váš solární systém bude fungovat bez problémů, bude bezpečný a maximálně efektivní.

Weidmüller, ETI, Legrand, KRAJIczech, Saltek, OEZ, Tigo a další...

Elektromobilita

Nabízíme nabíjecí stanice k domácímu nebo firemnímu nabíjení od předních dodavatelů. Díky nim můžete můžete rychle a efektivně dobíjet své elektromobily doma nebo na firmě.

Solax, Schneider Electric, Hager, MyBox a Victron Energy

 

Rádi vám poradíme

  • my light
  • elkov