Buďte spolu s námi součástí udržitelného rozvoje. Máme k tomu vše potřebné. Rozsáhlé produktové portoflio, velké skladové zásoby, profesionální technickou podporu a mnohaleté zkušenosti v oboru. Ať už jde o ostrovní systémyhybridní fotovoltaické elektrárny nebo fotovoltaický ohřev TUV, u nás naleznete veškeré potřebné komponenty včetně konstrukcíměničůbaterií a dalšího příslušenství.

Fotovoltaické panely

Nabízíme výběr z nejnovějších a nejvýkonnějších fotovoltaických panelů na trhu. Díky velké skladově zásobě jsme schopni téměř ihned dodat kvalitní produkty, které vyhovují různým potřebám a požadavkům zákazníků.

Risen Energy, Canadian Solar, HT-SAAE, JA Solar, SolarGiga a další

4.jpg   1.jpg   2.jpg   3.jpg

Střídače/měniče a solární regulátory

Naše široká nabídka měničů a střídačů umožňuje najít ideální řešení pro vaše solární energetické potřeby. Ať už se jedná o měniče hybridní, síťové nebo ostrovní, vždy se snažíme aby byl produkt kvalitní a abychom uměli nabídnout pro naše klienty i dobré reklamační podmínky a technický support.

Solax, SOFAR, Victron Energy, Schneider Electric, a další...

solax_power.png sofar.png victron_energy.png schneider_electric.png

Bateriové systémy

Nabízíme široký výběr bateriových systémů, které jsou navrženy pro různé aplikace a odvětví. Bez ohledu na to, zda jste soukromým vlastníkem hledajícím záložní zdroj energie, podnikatelem s potřebou stabilního napájení či průmyslovým subjektem, nalezneme pro vás ideální řešení.

Pylontech, SOFAR, Solax, BYD, Ecoflow a další...

pylontech.jpg   byd.jpg   ecoflow.jpg

Příslušenství FVE

Naše nabídka zahrnuje veškeré potřebné komponenty, jako jsou DC/AC rozvodnice, kostrukce FVE, kabeláž, optimizéry a mnoho dalšího. Díky našemu kvalitnímu příslušenství budete mít jistotu, že váš solární systém bude fungovat bez problémů, bude bezpečný a maximálně efektivní.

Weidmüller, ETI, Legrand, KRAJIczech, Saltek, OEZ, Tigo a další...

weidmuller.png   eti.png   krajiczech.png   saltek.png   oez.png   tigo.png

Elektromobilita

Nabízíme nabíjecí stanice k domácímu nebo firemnímu nabíjení od předních dodavatelů. Díky nim můžete můžete rychle a efektivně dobíjet své elektromobily.

Solax, Schneider Electric, Hager, MyBox a Victron Energy

hager.png   mybox.png

 

Rádi vám poradíme

  • elkov