Termokamera k setům FVE

05. 02. 2024

Rozhodli jsme se podpořit bezpečnost FVE!

Jak jistě víte, součástí skupiny Elkov (MV elektro) jsou dnes firmy myLight s.r.o. a VARNET s.r.o. Díky těmto firmám je schopen Elkov nabídnout ne jenom elektromateriál, fotovoltaické systémy, nářadí aj., ale také je schopen naprojektovat a dodat osvětlení rodinných domů, či firemních aj. objektů, a od roku 2019 dodat také kompletní sortiment slaboproudých technologiích přes poplachové a kamerové systémy až po spotřební elektroniku, jako jsou autokamery, bluetooth sluchátka, el.koloběžky a mnoho dalšího.

Právě díky nabídce průmyslových kamer, konkrétně termokamer, jsme se rozhodli podpořit bezpečnost FVE instalací a nyní NOVĚ nabízíme možnost získat termokameru k setům FVE za velmi zvýhodněnou cenu.

Nákup těchto setů ZDE!

Zvolená kamera k setům - HIKVISION DS-2TD1228-2/QA termokamera.png

Jedná se o bi-spektrální IP termo-optickou kameru, tedy kameru která má dva objektivy. Jeden pro termovizní snímání a druhý pro viditelné spektrum. Díky tomu je možné v náhledu sledovat tzv. obraz v obraze. Požární bezpečnost je zajištěna vlastnostmi jako je autodetekce požáru a abnormální teploty, hodí se tak skvěle k monitorování prostoru instalace FVE - tedy měniče, baterie, rozváděče aj a to až do 150°C. V případě, že teplota jakékoli komponenty přeroste nastavený limit, kamera do aplikace zašle oznámení, případně je možné z výstupu kamery například vypnout střídač (pomocí stykače AC přívodu do střídače) či odpojit panely (např. použití TIGO optimizérů).

Instalaci je možné provést i venku jelikož kamera disponuje vlastností IP66. Záruka na kameru je nadstandartních 10 let.

Parametry kamery zde v datovém listu.

mistnost.jpg

termoobraz.jpg 

Pro jednodušší instalaci a správné nastavení kamery jsme pro Vás připravili instalační video manuál.

Věříme, že nabídnutím této termo kamery pro monitoring FVE, získáte u Vašich potencionálních klientů konkurenční výhodu při výběru Vaší firmy, jako dodavatele instalace FVE a po následné instalaci budou mít Vaši klienti klidné spaní.

Pro objednání sestavy pokračujte prosím na eshop.elkov.cz.

  • elkov